MÖBLER / Bord / Bord 5406079
nr 540 6079
Bord
Runt, raka ben, mahogny, dia 62, höjd: 62 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 september 2008
kl 17:34:02
7/9 21:05:10
8/9 17:26:51
200 kr